Ešte stále prijímame nových pacientov do rozbehnutej ambulancie. Nemusíte sa báť, žeby sme si na Vás nenašli čas. Venujeme sa každému malému i veľkému pacientovi individuálne a s úsmevom na tvári :)

Skvelá pozícia ambulancie hneď vedľa lekárne nám dovoľuje bezbariérový prístup, takže mamičky s kočíkmi sa nemusia obávať. Sme súčasťou Polikliniky Giraltovce ILB a to nám umožňuje robiť odbery každý deň podľa potrieb našich pacientov a to je pre nás veľkou výhodou. Spolupráca so skvelými odborníkmi v rámci polikliniky alebo aj mimo nej a s odbornými ambulanciami v Košiciach, Prešove i Bardejove je samozrejmosťou.

 

Prvoradý je pre nás pacient a nie zisk, takže neváhame posielať pacientov na odborné vyšetrenia alebo robiť odbery priamo v ordinácii. Na komforte našich pacientov i komforte rodičov nám záleží, preto prvú návštevu novorodenca po príchode z pôrodnice vykonávame v pohodlí Vášho domova. Chcete byť naši pacienti,ale nie Ste si istí? Neváhajte a príďte sa pozrieť do našej ordinácie a presvedčte sa na vlastné oči ako to u nás vyzerá. Ak sa pre nás rozhodnete, formality vybavíme za Vás a už nikam inam chodiť nemusíte.